Матеріально-технічне забезпечення закладу дошкільної овіти

Матеріально-технічне забезпечення Ренійського закладу

дошкільної освіти (ясла-садка) « Чомучка »

Ренійської міської ради

Заклад розташований за адресою: м. Рені вул. Ізмаїльська 33. Будівля та майно закладу належить до комунальної власності Ренійської об’єднаної територіальної громади міста Рені, знаходиться на балансі закладу та належить йому на правах оперативного управління.

Приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 245 дітей.

Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту.

Територія закладу огороджена та утримується в задовільному стані.

Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням,    огороджена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

До послуг вихованців нашого  дошкільного закладу (осередки) : спортивна зала, музична зала,ресурсна кімната, медичний кабінет (ізолятор, фізіо процедурна), кабінет психолога, кімната народознавства. Також заклад має кабінет директора, методичний кабінет, кабінет бухгалтера, кабінет діловода та заступника директора, харчоблок, складське приміщення для продуктів харчування. На території навчального закладу розташовані 14 ігрових майданчиків, 1 спортивний майданчик.

Для реалізації освітнього процесу в закладі  в наявності 13 групових приміщень. У 2022 -2023 навчальному році функціонує 10 груп дошкільного віку: 2 групи раннього віку та 8 груп дошкільного віку ( з них 3 інклюзивні групи: молодша група,середня група,старша група). Приміщеня групових блоків  відремонтовані та утеплені. Проведені капітальні ремонти системи водопостачання(холодна та горяча вода),водовідведення ,сантехнічне обладнання замінене на сучасне. Проведено капітальний ремонт  системи  опалення закладу.Встановлена система пожежної сигналізації.проведені ремонти майданчиків(встановлена плитка та замінен дах).

Кожна група має роздягальню,групове приміщення,спальню,приміщення для миття рук, туалет, куточок помічника вихователя . Групові приміщення  забезпечені меблями,  необхідним обладнанням, іграшками, посібниками  для здійснення освітнього процесу та організації життєдіяльності здобувачів дошкільної освіти,відповідають санітарним нормам.

Спеціалізоване обладнання у закладі (комп’ютерна техніка): 4 комп’ютера для адміністративного користування,4 принтера, 1 ноутбук,1 проектор, музичні колонки

У закладі в наявності  мережа  Інтернет через Wi-Fi технології.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Меганет» зі швидкістю 30-100 Мбіт/с.

Електронна  адреса  закладу[email protected]

Сайт закладу:  https://dnzchomuchka.klasna.com/uk

Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному  обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює педагогічний колектив.

Протягом 2020/2021 навчального року проводилася робота щодо удосконалення матеріальної бази дитячого садка. Зміцнення матеріально-технічної бази закладу освіти здійснювалося за рахунок залучення бюджетних коштів

За рахунок бюджетних коштів придбано:

· Кухоний інвентарь в кожну группу , на харчоблок

· Виробничі стелажі 2 шт.

· Двері металеві -1 шт.

· Комп’ютерне обладнання (ноутбук АSUS) – 1 шт;

· Проектор -1 шт.

· Дитяча лавка -26 шт.

· Миючи , дезинфікуючи засоби,антисептики ;

· Рукава пожежні-4 шт.;

· Мебель дитяча-1шт.

Бесконтактний термометр – 2 шт;

· Методична література та ігри для дітей дошкільного віку;

· Водонагрівач -1 шт.

· Будівельні матеріали;

· Дидактичний матеріал

· Пральна машина-1 шт.

· Канцтовари;

· Індивідуальні зошити для дітей старшого віку;

· Новорічні подарунки;

· Кондіціонер-1 шт.

· Медичних препаратів для надання першої допомоги

· Господарський інвентарь

· Гігрометри-14 шт

· Бактеріцидні лампи

· Дитячий комплект (будинок ,гірка)-2 шт. .

·  Стенди

·  Стенди

· іграшки

За рахунок бюджетних коштів сплачено послуг:

· інтернет;

· дератизація;

· вивіз сміття;

· телефон;

· охорона;

· газопостачання

· система протипожежної сигналізації;

· дезинфікційна обробка приміщень ;

· дослідження в сфері охорони здоров’я;

· енергопостачання

· програмне забезпечення;

· водопостачання,водовідведення

· перезарядка вогнегасників.

У 2020-2021 році проведено:

1)утеплення частин стін фасаду на загальну сумму-1 421 520 ,00 грн

2)капітальний ремонт системи опалення на загальну сумму-

1 846 800,00 грн.

3)капітальний ремонт альтанок   на загальну сумму-1 421 644,00 грн.